Ostatnia szansa Ameryki

Oto fragment rozmowy jaką Rush Limbaugh przeprowadził z jednym z jego słuchaczy. Dla tych co nie wiedzą kto to jest Rush Limbaugh informuję, że jest to największe nazwisko radiowe na rynku konserwatywnym w Ameryce. Rush prowadzi swój program od 30 lat, obecnie walczy z rakiem płuc, ale wygra, i jest radiowcem z milionową bazą słuchaczy.

Rush Limbaugh

Rush: „ 27 letni mężczyzna zamierza głosować na Bidena, nie głosował na Trumpa w 2016 roku. Jego przyjaciel zachęcił go, aby zadzwonił do mnie po wyjaśnienia dlaczego nie powinien głosować na Bidena. Zadzwonił i udzieliłem mu odpowiedzi. Nie wiem czy do niego trafiłem, ale podjąłem to ryzyko. Nie chciałem zlekceważyć jego wyboru, ale podjąłem wezwanie, aby mu wyjaśnić o co tu chodzi – jaka jest stawka w zbliżających się wyborach listopadowych.

Joe Biden

Wielu prezydentów w poprzednich latach mówili, ze ich wybory są najważniejsze w historii naszego kraju, tak też się mówi o obecnych wyborach, ale tym razem, myślę, że jest to prawda.

Czy mieliśmy kiedykolwiek w historii Ameryki, aby jedna z dwóch największych partii politycznych w kraju, oparła swoją kampanię wyborczą na programie marksistowskim? Jest to program wyborczy Bernie Sandersa – komunisty czystej krwi – spędził miodowy miesiąc w komunistycznej Moskwie i sobie to wielce chwalił. ( to jest mój dopisek). Bernie oddał walkę przedwyborczą Bidenowi, Biden jest oficjalnym kandydatem demokratów do Białego Domu, ale w zamian za ustąpienie z pola walki, Biden musiał przyjąć program wyborczy Berniego. Nigdy nie mieliśmy wyborów kiedy to jedna partia chce odrzucić konstytucje Stanów Zjednoczonych i zamienić ten kraj w coś co nigdy nie było intencją naszych ojców założycieli.

Nie chodzi tu o samego Joe Bidena. Chodzi o to kto za nim stoi. Joe spędził w Waszyngtonie 47 lat i obecnie cierpi na miażdżyce mózgu starego człowieka. Jest tylko figurantem z bezwładnym mózgiem, który będziecie siedział cicho w piwnicy Białego Domu próbujących przypomnieć sobie jak wygląda jego żona.

Biden nie jest marksistą – nigdy nim nie był, ale powie wszystko co mu progresywna lewica zaszepce do ucha. Marksiści nie próbują drogą debaty przekonać kogoś do ich punktu widzenia, robią to za pomocą strachu, wymuszanie czy zastraszenia”.

Bojówki marksistowskie palą miasta

Tyle w dużym skrócie od Rush Limbugh.

Mieszkam w Stanie, który jest zdominowany przez demokratów od pięćdziesięciu lat. Nowy Meksyk zajmuje pierwsze miejsce w takich kategoriach jak kradzież samochodów, włamania, morderstwa a ostatnie w szkolnictwie. 60 % mieszkańców stanu to Latynosi. Ich mentalność to lenistwo i łatwe życie za rządowe darowizny. To się nie zmieni. Republikanie nie będą mogli wygrać żadnych ważnych wyborów w stanie. Atrybuty Nowego Meksyku są powielane przez stany w rękach demokratycznych gubernatorów takie jak Nowy Jork, Kalifornia, New Jersey, Illinois czy Minnesota.

Niebezpieczeństwo marksizmu w Ameryce jest bardzo realne dlatego też nadchodzące wybory są rzeczywiście najważniejsze.

Ratunkiem jest Trump i kolejne 4 lata rozwoju gospodarczego, zmian prawa imigracyjnego, wybór konserwatywnych sędziów do Sądu Najwyższego, przestrzeganie prawa i porządku.

Trump uzyskał poparcie policji

I głęboka myśl spod prysznica: „ Dziedziczne zło kapitalizmu to nierówny podział błogosławień. Dziedziczna cnota socjalizmu to równy podział nieszczęść”. Winston Churchill.

I to jest moja historia.

Jedna myśl na temat “Ostatnia szansa Ameryki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s